0850 346 72 36

Öğrenci Taşımacılığı

İnsan hayatının değeri ve konu geleceğimiz yani çocuklarımız olduğunda sorumluluğumuzun tam olarak bilincindeyiz. Pedagogların yaptıkları araştırmalarda öğrenci servislerindeki önem, çocuk yaşlarda edinilen trafik bilinci Burak Turan Turizm için ayrı bir önem taşımaktadır. Burak Turan Turizm öğrenci servislerinde çocuklarımızın güvenliğini, konforunu, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir. Her gün binlerce çocuğumuz yol arkadaşımız oluyor.

Bugünün küçükleri, yarının büyükleri geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza en iyi hizmeti vermekteyiz. Emanet ettiğiniz çocuklarınız; tamamı yeni, her türlü bakımı yapılmış, güvenlik şartları yerine getirilmiş modern araçlarımızla ve titizlikle eğitilen deneyimli, sorumluluk sahibi sürücülerimizle ailelerine ulaştırmaktayız.Burak Turan Turizm, Disiplin ve güvenliği elden bırakmadan geleceğimiz olan çocuklarımızı en huzurlu ve konforlu bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştıracak şartları sağlamıştır.

Geleceğimizin sahibi olan çocuklarımızı her türlü imkanla donatılmış araçlarımızla evlerinden alıp okullarına tam zamanında ulaştırarak, onların yollarda çile çekmeden, stres yaşamadan yalnızca derslerine konsantre olmalarına yardımcı oluyoruz. Okul çıkışında da tam zamanında okulun önünde onları bekleyen araçlarımızla, emanet aldığımız çocuklarımızı sizlere teslim etmekteyiz.

1991 yılında üstlendiğimiz bu görevi, daha uzun yıllar sürdürmeye kararlıyız. Burak Turan Turizm her bir öğrenci ve velisini müşteriden ziyade bir dost olarak görmektedir.

Bizler “Geleceğimizi Güvenle Taşıyoruz